درباره‎ی ما

 

آنچه که باید بدانید

امروزه هنر – صنعت بازی‌های ویدئویی به یکی از ما بزرگ‌ترین و جذاب‌ترین سرگرمی‌های دنیا تبدیل شده است. این صنعت نوپا از چنان جذابیتی برخوردار است که هر روزه افراد بیشتری را برای تولید بازی‌های رایانه‌ای و ویدئویی به خود جلب می‌نماید.
حال این هنر – صنعت نوین در کشور عزیزمان ایران هم از جایگاهی ویژه برخوردار بوده و بسیاری از پارسی زبانان نیز، به تولید بازی‌ها علاقه نشان می‌دهند.
لیکن ساخت بازی‌ها برخلاف ماهیت سرگرمی بودنش، به هیچ وجه کار ساده‌ای نخواهد بود و از مهم‌ترین امور در تولید بازی‌ها می‌توان به آموزش و نشر دانش بازی‌سازی اشاره کرد.
مجله تخصصی آموزشی «بازینامه» به عنوان تنها نشریه آموزش بازی‌سازی پارسی زبان، از تیرماه نود و چهار کار خود را آغاز کرده و اهدافی ارزشمند را دنبال می‌کند؛ که از جمله آن‌ها می‌توان به آموزش مباحث مختلف و گسترده مربوط به تولید بازی و همین‌طور مطالب معرفی و بررسی بازی‌های مستقل داخلی و خارجی اشاره کرد.
«بازینامه» برای نیل به این هدف، اقدام به گردآوری افرادی متخصص و باتجربه نموده و قصد دارد در قالب یک نشریه ماهیانه، بازی‌سازیِ علمی را در ساده‌ترین شکل ممکن به مخاطبان خود ارائه دهد.